slajd_11.jpg

Kategoria I - uczniowie szkół gimnazjalnych

  • I miejsce: Bartłomiej Kosiński, Wiktor Krukowski, Czy nawozy sztuczne  wpływają na wzrost roślin i na ilość plonów? - Zespół Szkół Nr 6, Publiczne Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku; nauczyciel: Barbara Dębska
  • II miejsce: Piotr Fojcik, Adam Rajski, Michał Machnik, Przyszłość ogródków działkowych - Zespół Szkół Miejskich nr 1, Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu; nauczyciel: Teresa Dziemidowicz
  • II miejsce: Monika Niemiec, Natalia Wawrzyniak, Polska - liderem w produkcji porzeczki - ZSSO im. Jana Pawła II w Skierniewicach; nauczyciel: Alina Nagórka
  • III miejsce: Sebastian Sikora, Pauliny Ożóg, Ilona Hajduga, Porównanie upraw ogrodowych w dwóch miejscowościach - dzisiaj i przed dziesięciu laty - Gimnazjum nr 2 im. KEN w Skawinie; nauczyciel: Ewa Kowalska

wyróżnienie: 

  • Kinga Brzezińska, Julia Markowska, Anna Rojek, Czy Polska jest krajem kwitnącej jabłoni - Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie; nauczyciel: Dorota Zielińska
  • Aleksandra Kiedewicz, Alicja Winiaczyk, Wyróżnienie drugie: Co się stanie ze światem pszczółki Mai?  - Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie; nauczyciel: Dorota Zielińska

Kategoria II - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce: Monika Leończyk, Nicola Leończyk, Wpływ turbin wiatrowych na organizmy żywe we wsi Sierakowo - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku; nauczycil: Grażyna i Jarosław Linder
  • II miejsce: Paulina Hofman, Katarzyna Trykacz, Czy ekologia jest ekologiczna? - IX Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lublinie; nauczyciel: Magdalena Sałgut
  • III miejsce: Katarzyna Filipiak; Roksana Kubiak; Klaudia Jarzyniak, Rolnictwo ekologiczne, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie; nauczyciel: Małgorzata Ginter.

 

Prezentacja prac

 

 

 BROSZURA
 KONKURSOWA

Kategoria I - uczniowie szkół gimnazjalnych

  • I miejsce - Julia Filianowicz, Michał Gruszewski, Wiktor Krukowski, Występowanie  kwaśnych opadów  w województwie podlaskim - Zespół Szkół Nr 6, Publiczne Gimnazjum Nr 12, Białystok; nauczyciel: Barbara Dębska. https://drive.google.com/open?id=1P4K8i6pZmOEC2d-VAwRPeSZjAcL6nXTu
  • II miejsce - Wojciech Kubicz, Radosław Woźniak, Ryszard Siudak, Uczę się, bo myślę o jutrze - Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Zawiercie; nauczyciel: Marzanna Miąsko
  • III miejsce - Hubert Chaszczewski, Nikolas Chojnicki, Emil Rapacz, Jak nieobecności wpływają na wyniki w nauce?, Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jasieniu; nauczyciel: Lucyna Łuczak
  • wyróżnienie - Marcin Kapłon, Michał Pawłowski, Nasze telefony komórkowe - Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół Publicznych nr 2, Wadowice; nauczyciel: Małgorzata Niewidok
  • wyróżnienie - Marta Szulecka, Julia Wasilewska, Ja tu zostaję! - Gimnazjum nr 1 im,Ks.Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Wąbrzeźno; nauczyciel: Dorota Zielińska

Kategoria II - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce - Adam Bajguz, Mateusz Markiewicz, Zmiany w aktywności wirusa grypy w województwie podlaskim w Polsce w latach 2009-2013, III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego, Białystok; nauczyciel: Małgorzata Schroeder. https://drive.google.com/open?id=1CzgjVvQnFBxunlnocBGrr3BVJXKddrUJ
  • II miejsce - Monika Leończyk, Sebastian Wolff, Wielkie znaczenie małych owadów, czyli wpływ trzmiela na pomidory zwyczajne,  II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A Mickiewicza, Słupsk; nauczyciel: Grażyna Linder
  • III miejsce - Klaudia Włodarczyk, Daria Nowak, Ludność Polski do 2050 r. - stan i struktura w latach 2014 - 2050, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Jarocin; nauczyciel: Małgorzata Ginter, 
  • wyróżnienie - Patryk Czerech, Borowski Paweł, Łukasz Bołbot, Na wypadek WIII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego, Białystok; nauczyciel: Anna Dorota Wicińska
  • wyróżnienie - Michał Mieszkuniec, Karol Budlewski, Dzieszkowski Tobiasz, Konsumpcja używek wśród członków polskiego społeczeństwaIII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego, Białystok; nauczyciel: Anna Dorota Wicińska

 

.

Joomla templates by a4joomla